Konkurs There is a new villain in Gotham

konkurs_batman_gotham

Wraz z sklepem Multiversum redakcja Pad Portal zaprasza do udziału w urodzinowym konkursie portalu z okazji pięciolecia istnienia strony.

Wspólnie z poznańskim sklepem komiksowym Multiversum obchodzącym dziesięciolecie działalności, redakcja Pad Portal celebrująca jednocześnie piąte urodziny istnienia portalu, przygotowała drugi z trzech planowanych konkursów na miesiąc luty. Zabawa zatytułowana  There is a new villain in Gotham daje możliwość wygrania liczącego ponad 300 stron, wydanego na dużym formacie, oprawionego w twardą okładkę art booka zatytułowanego  The Art of Rocksteady’s Batman. Książka ta jest pierwszym tak kompleksowym spojrzeniem na kulisy powstawania trzech gier studia Rocksteady opowiadających historię mrocznego rycerza Gotham.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć ten niepowtarzalny rarytas kolekcjonerski? Mawia się że bohatera definiują jego wrogowie, dlatego dajemy Wam szanse stworzenia nowego czarnego charakteru, który dołączy do panteonu wirtuozów zbrodni walczących z Batmanem. Opis postaci zależy całkowicie od Was; jak zarysujecie jego tło, rys psychologiczny, powody którymi kieruje się w swej zbrodniczej działalności, dlaczego obrał za swojego oponenta właśnie mrocznego rycerza – wszystko to zależy od waszej pomysłowości.

Opis nie może być krótszy niż pół strony i nie dłuższy niż półtorej strony A4, przy zachowaniu następującego formatowania: czcionka 11, interlinia 1,5 wiersza, tekst wyjustowany. Prace przyjmujemy od 17 lutego do 1 marca włącznie na adres konkursy@padportal.pl.

Prace oceniać będą członkowie komisji w składzie redakcji Pad Portal. Ogłoszenie zwycięskiej pracy nastąpi do siedmiu dni od zakończenia konkursu, na fan page’u Pad Portal oraz Multiversum. Ponadto, przy zgodzie laureata nagrody, zwycięski tekst zostanie opublikowany na stronie Pad Portal.

O nagrodzie: autorem książki jest Daniel Wallace Page – wieloletni ekspert w dziedzinie komiksów. Na trzystu stronach zebrano ilustracje koncepcyjne, grafiki komputerowe oraz opisy i komentarze twórców z studia Rocksteady.

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja Pad Portal.
 2. Konkurs będzie trwać od 17 lutego 2016 do 1 marca 2016 (godz. 23:59).
 3. W konkursie mogą brać udział osoby niebędące pracownikami Organizatora, ani członkami jego rodziny.
 4. W Konkursie można wziąć udział tylko osobiście, niedopuszczalne jest wysłanie przez Uczestnika zgłoszenia w imieniu osoby trzeciej.
 5. Każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo do nadesłania tylko jednej pracy, w przypadku nadesłania kilku prac pod uwagę będzie brane wyłącznie pierwsze zgłoszenie.
 6. Organizator Konkursu ma prawo do dyskwalifikacji i wyłączenia z udziału w Konkursie Uczestników, którzy manipulują lub próbują manipulować jego przebiegiem łamiąc zasady Regulaminu, albo w inny sposób próbują wywrzeć wpływ na przebieg Konkursu.
 7. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do całkowitego lub częściowego przerwania Konkursu po jego rozpoczęciu wyłącznie w sytuacjach szczególnych wywołanych np. wirusami komputerowymi, przerwami w działaniu serwerów, usterkami systemowo-sprzętowymi, albo innymi usterkami technicznymi lub wadami prawnymi, które mają wpływ na administrację, bezpieczeństwo, integralność i przebieg Konkursu.
 8. Dane osobowe Uczestników są podawane na zasadach dobrowolności, przy czym ich podanie jest warunkiem uzyskania nagrody. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru nagrody za pośrednictwem wiadomości na adres e-mail pokrywający się ze zgłoszeniem.
 9. Nagrodą główną w konkursie jest art book zatytułowanego  The Art of Rocksteady’s Batman.
 10. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny.
 11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z działaniem firmy kurierskiej lub poczty, w tym opóźnienie, niedoręczenie prawidłowo nadanej przesyłki zawierającej nagrodę, zniszczenie lub uszkodzenie takiej przesyłki.

Tomasz Bazylewicz

Ja tu tylko zamiatam, czasem coś napiszę jak każą. Członek ekipy niemal od początku istnienia portalu. Miłośnik cyfrowych zmagań na czterech kółkach, choć największą namiętnością od lat niezmiennie pozostaje komiks w całej jego różnorodności.

You may also like...