Age of Sigmar

O jeden portal za daleko

Każdy z nas słysząc słowa gra od razu widzi komputer lub pada. W dzisiejszym świecie postrzegane jest większość czynności przez pryzmat komputerów, telefonów czy tabletów. Bardzo często zapominamy że są jeszcze zajęcia, które wymagają naszego wkładu i myślenia a nie maszyny, która robi wszystko za nas. Gry komputerowe są popularne szczególnie wśród młodszych osób, które grają online. Jednak interesują się także tym jako hobby ci, którzy mają już własne dzieci.
Tum razem jednak będziemy rozmawiać o grach planszowych , a konkretnie bitewnych. Są to gry dla tych, którzy nie tylko lubią się rozwijać pod względem strategii działania, ale także wiedzą na czym taka gra polega. Jeśli tylko interesujesz się światem gier, to na pewno nie jest Ci obca działka Games Workshop. Warto więc wiedzieć co ciekawego się tam ostatnio dzieje.
Koniec firmy?
Kiedy produkt w Twojej firmie przestaje być kupowany przez klientów, trzeba podjąć trudną decyzję o zaprzestaniu produkcji i zamknięciu linii. W zamian , trzeba pomyśleć o wprowadzeniu na jego miejsce nowego produktu, który przyniesie większe przychody. Tak wiec dnia 4 lipca, te sama decyzję podjęto względem gry Warhammer Fantasy Batttle. Na jego miejsce przedstawiono grę Warhammer Age of Sigmar. Jeśli zastanawia cię ta sytuacja, to wiedz, że Warhammer, którego dobrze znasz zaprzestał egzystencji. Games Workshop, zaprzestało produkcję Warhammera.
Jak to będzie wyglądać?
Nie wiemy jeszcze jednak dokładnie jak będzie wyglądała historia oraz co się na świecie wydarzyło. W grze, End Times bardzo zniszczył Starą Planetę, przez co dochodziło na niej do kataklizmów. W poszukiwaniu ucieczki dla rasy, zostanie otwarty portal Slannów i przez niego trafiają na planetę nieznaną. Pomysł twórców jest dość interesujący, chociaż trochę popuścili za bardzo wodze fantazji. Sam pomysł jest jednak dobrym posunięciem i może nam wyjaśnić pochodzenie niektórych z ras. Ale czy nadal jest to Warhammer? W takiej sytuacji, ciężko jest być obojętnym mimo iż większość fanów RPGa nie widzi w tym różnic. Może to być jednak bolesne dla tych, którzy grze poświęcili mnóstwo swojego czasu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *