Age of Sigmar

Age of Sigmar – początek końca czy powrót do początków

Jesteś ciągle zestresowany przez swoja obecną pracę? Jeśli rak, to na pewno potrzebujesz odstresowania się i trochę rozrywki. Warto poszukać tych cech w grach. Jednak nie mowa tutaj o komputerowych, które męczą zarówno oczy jak i umysł, ale o bitewnych. Gry planszowe to doskonały sposób na rozwijanie zdolności taktycznych, operacyjnych oraz doskonalenie pamięci. Mimo iż, niektórym wydaje się, że są one przereklamowane i wiele osób woli zabawę z technologią, to taj naprawdę zwolenników gier bitewnych jest naprawdę sporo.
Wraz z rozwojem technologii gry ewoluują i rozwijają się. Dotyczy to zarówno tych internetowych jak i planszowych. Zmieniają się nie tylko takie rzeczy jak otoczenie czy pionki gry, figurki, ale także zasady, które staja się coraz bardziej zaawansowane i skomplikowane. Zapewniają nie tylko mnóstwo emocji, ale także budzą kontrowersje.
Wprowadzone zmiany
Wielu graczy uważa Warhammer Fantasy Battle za swoje największe hobby i jest to dla nich gra na którą poświecili naprawdę dużo czasu. Dla niektórych była to pierwsze gra, która rozbudziła w nich umiłowanie do gier bitewnych. Wiąże się z nią wiele różnych emocji. Jednak przez lata, nie została ona taka sama jak na początku. Byłą ona stopniowo zamieniana i wzbogacana. Tak jak jedne zmiany były dobre, tak inne nie miały pozytywnego wydźwięku co możemy stwierdzić po niezadowoleniu niektórych graczy. Jednak mimo zmian, świat pozostawał ten sam. Te zmiany, które nie wnoszą nic dobrego t przede wszystkim przekształcenie mrocznego świata niesamowitych istot w coś, z czego próbowano zrobić fantasy. Mimo iż , są zwolennicy takich zmian, to są osoby, którym bardzo nie przypadły one do gustu.
Ginący potencjał
Stopniowo wprowadzane poprawki co rusz niszczyły ducha gry, który po wielu poprawkach zniknął całkowicie. Początkowo była to niezobowiązująca rozrywka koleżeńska, gdzie najważniejsze było malowanie figurek, konwertowanie itp. do gry potrzebne były dziesiątki różnych figurek, postaci. Zmieniła się o na jednak w figurki , które nie tylko są przygotowane już przez producenta, ale wyglądają jak armia klonów. Gra nie różni się od innych, które rozgrywane są na stołach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *