Planszowe gry bitewne

Gra bitewna Infinity – wprowadzenie

Jesteś ciągle zestresowany i zdenerwowany? Jeśli tak, to potrzebujesz rozrywek. Dzięki nim, będziesz mógł zapomnieć o codziennych problemach, które towarzyszą ci w szkole czy w pracy. Chwila odpoczynku jest potrzebna każdemu, bez względu na wiek. Najlepiej znaleźć sobie takie hobby, któremu będziemy mogli oddać się w każdej wolnej chwili. Dla jednego będzie to oglądanie telewizji, dla innego robienie na drutach , a jeszcze inni oddadzą się całkowicie grom.
Zapewne słysząc słowo „gra” kojarzysz je od razu z grą komputerową. Z racji ogromnego podstępu technologii, wszystko kojarzymy z komputerami, tabletami czy telefonami. Zapominamy, że są jeszcze rozrywki, które same każą nam myśleć bez pomocy maszyny. Takową właśnie jest gra bitewna Infinity. Dzięki niej rozwijamy logiczne myślenie, uczymy się strategii oraz integrujemy się z innymi graczami. Jeśli właśnie w ten sposób pragniesz się odstresować, warto poznać zasady gry oraz to jak ona wygląda.
Kilka zasad
Infinity jest niezwykle ciekawą grą, gdyż ucieka się do przyszłości , w której ludzkość zamieszkała w kosmosie. Planety kosmosu są zaludnione, ale trwają wojny. Dlatego też, strony wojenne zdały się na grupy szturmowe, które wspierane są przez specjalistów. Walki toczone są zarówno na terenie statków kosmicznych, miast jak i na łonie przyrody. Armia to najczęściej piechota z różnego rodzaju bronią. Nie idą jednak sami, towarzyszą im bowiem specjaliści z każdego zakresu. REM-y i TAG-i to pojazdy oraz zdalne sterowane roboty. Armie niektórych stron poosiadają żołnierzy walczących na motorach.
Rzeczy potrzebne na początek
Aby zacząć taką zabawę, potrzebować będziemy przede wszystkim gotówki. Co prawda, z kupionego modelu , możemy już stworzyć namiastkę armii, ale warto wyposażyć się w pełny sprzęt, aby móc jak najszybciej przystąpić do gry. Modele są bardzo mocne, s bowiem odlewane z metalu , a nie z plastiku jak to zwykle bywa. Miej jednak na względzie to, że nie każdy model ma własne uzbrojenie, więc niekiedy trzeba będzie zmienić model na inny. Na początek warto też się wyposażyć w kilka makiet, bowiem odpowiednio zrównoważony stół to podstawa gry i element doskonałej rozrywki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *