Zapowiedź i data premiery Regalia: Of Men and Monarchs

Regalia_Of_Men_And_Monarchs

Japońskie RPG z Warszawy łączące humor, baśniowość i przygodę – czy to w ogóle możliwe? Jak najbardziej tak. Regalia: Of Men and Monarchs ma już wyznaczoną datę premiery. Ozdobiona nowym logiem produkcja pojawi się na PAX East w Bostonie razem z grywalnym demem.

Regalia: Of Men and Monarchs to taktyczne RPG stworzone przez Pixelated Milk i wydawane przez Klabatera, należącego do CDP.pl. Gra trafi do sprzedaży już 27 kwietnia na Windows, OS X oraz Linux.

Historia zaczyna się w dość nieoczekiwany sposób, bo kto by się spodziewał, że w spadku po swoim ojcu otrzymasz… odległe, bajkowe królestwo? Niestety tuż po przybyciu okazuje się, że jest ono potwornie zadłużone i teraz to gracz musi się z tym uporać.

Regalia_of_Men_and_Monarchs_04

Ascalia pilnie potrzebuje pomocy. Nie tylko brakuje złota w królewskim skarbcu, ale i cała kraina jest w nieładzie. Delikatnie mówiąc. Aby przywrócić swojej rodzinie pełnię chwały, trzeba się nieźle napracować. Gracz, aby odnieść sukces musi korzystać z dyplomacji i z rozwagą zarządzać miastem.

W Regalia zwiedzimy bajkową krainę, poznamy fabułę pełną zwrotów akcji i nauczymy się rządzić swoim królestwem. Podstawą rozgrywki są turowe bitwy, w których zmierzymy się z szerokim wachlarzem potworów i rzezimieszków, aby zapewnić swojemu królestwu bezpieczeństwo. Do przemierzenia czeka aż sześć różnorodnych krain pełnych misji, gwarantujących ponad trzydzieści godzin zabawy.

Prócz 30 godzin rozgrywki, sporej dozy humoru w grze możemy spodziewać się również… krasnoludów samurajów. Nie wiemy jak Wy, ale redakcja jest już teraz pozytywnie nastawiona do nadchodzącej premiery.

Aby śledzić informacje na temat Regalia: Of Men and Monarchs, odwiedźcie stronę regaliagame.com, oficjalny fanpage’a na Facebooku, ewentualnie profil na Twitterze.

Źródło: materiały prasowe

Tomasz Bazylewicz

Ja tu tylko zamiatam, czasem coś napiszę jak każą. Członek ekipy niemal od początku istnienia portalu. Miłośnik cyfrowych zmagań na czterech kółkach, choć największą namiętnością od lat niezmiennie pozostaje komiks w całej jego różnorodności.

You may also like...