Wygraj przepustkę VIP Day na PGA 2015

fritz_konkurs_pga_2015

Wraz z firmą AVM – niemieckim producentem urządzeń sieciowych FRITZ!, przygotowaliśmy dla Was mały konkurs. Jeżeli jesteście fanami elektronicznej rozrywki i chcecie koniecznie odwiedzić nadchodzące targi Poznań Game Arena zapraszamy do udziału.

Dla trzech zwycięzców konkursu przygotowaliśmy wejściówki na PGA 2015, umożliwiające uczestnictwo w targach podczas VIP Day (czyli w piątek 16.10). Ponadto szczęśliwcy, którzy zdobędą wejściówki na VIP Day mają szansę otrzymać dodatkowe prezenty od marki FRITZ!. Jedyne co muszą zrobić to pojawić się na stoisku firmy AVM w hali 7, stoisko nr 8, gdzie prezentowane będą najnowsze rozwiązania dla graczy z serii FRITZ! – routery, adaptery Powerline tudzież repatery WLAN. Aby cieszyć się dodatkowymi prezentami od FRITZ!, zwycięscy konkursu  muszą pokazać AVM swoją wygraną wejściówkę i podać hasło: „FRITZ! gotowy do gry”.

Co należy zrobić by wziąć udział oraz najważniejsze, aby zdobyć nagrody? Jedyne co musicie to udostępnić konkursowy wpis jedną z dostępnych na naszej stronie opcji (Twitter, Facebook, Google+) i odpowiedzieć poniżej w komentarzu na dwa pytania:

  • Dlaczego warto odwiedzić targi Poznań Game Arena 2015? Co ma takiego w sobie wyjątkowego impreza, że chcecie w niej uczestniczyć?
  • Firma AVM produkuje szeroką gamę urządzeń sieciowych (szybkie routery, adaptery powerline, repeatery WLAN, telefony DECT, inteligentne gniazdka). Napiszcie, które z jej produktów najbardziej wspomogłyby Waszą domową sieć oraz usprawniły prowadzone rozgrywki.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone wejściówkami na VIP Day, plus nagrodami rzeczowymi. Na Wasze odpowiedzi czekamy do środy (14 października 2014 roku), do godziny 24:00 włącznie. Następnego dnia wczesnym popołudniem wraz z FRITZ! ogłosimy zwycięzców na fan page portalu. W zabawie może wziąć udział każdy internauta niezwiązany w żaden sposób bezpośrednio lub pośrednio z redakcją Pad Portal lub firmą AVM. Pod uwagę brane będą wyłącznie komentarze, które pojawią się bezpośrednio na stronie Pad Portal.

Granie z FRITZ!

Jednocześnie zachęcamy aby odwiedzić fan page FRITZ! oraz polską stronę firmy AVM, gdzie dowiecie się więcej o oferowanych urządzeniach sieciowych.

Tomasz Bazylewicz

Ja tu tylko zamiatam, czasem coś napiszę jak każą. Członek ekipy niemal od początku istnienia portalu. Miłośnik cyfrowych zmagań na czterech kółkach, choć największą namiętnością od lat niezmiennie pozostaje komiks w całej jego różnorodności.

You may also like...