Trust Gaming, Landcruiser i IEM EXPO Katowice

Trust_Gaming_Landcruiser

Trust przedstawia atrakcje, towarzyszące wydarzeniom, odbywającym się podczas Intel Extreme Masters w Katowicach w dniach 3-5 marca 2017 roku.

Testy sprzętów czy konkursy z cennymi nagrodami to jedne z licznych propozycji od Trust, które zaplanowane zostały na stoisku producenta na IEM EXPO Katowice 2017.

FIFA na tylnym siedzeniu

Kto powiedział, że samochody służą tylko do jeżdżenia? Trust Gaming znalazł nowy sposób na wykorzystanie Toyoty Landcruiser. Każdy pasażer będzie miał możliwość zagrać w FIFA, a wszystko dzięki perfekcyjnie dobranym sprzętom, rozłożonym na tylnych siedzeniach oraz w bagażniku auta. Dodatkowo, na stoisku pojawią się także gracze FIFA reprezentujący na co dzień barwy polskiej organizacji e-sportowej Alsen Team. Zwiedzający będą mogli rzucić wyzwanie profesjonalistom i zmierzyć się z nimi w pojedynku o liczne nagrody.

Trust_Gaming_Landcruiser_01

Niespodzianki z Holandii

Przedstawiciele holenderskiego producenta przebędą daleką drogę z Holandii, aby zapewnić uczestnikom stoiska Trust niepowtarzalnych doznań. Począwszy od testów sprzętu, przez turnieje CS:GO z drużyną Alsen Team, aż po konkursy z nagrodami. Trust przygotował aż 200 zestawów, które otrzymają zwycięzcy.

Wystawca przygotował również zniżki dla miłośników sprzętu gamingowego. Wszystkie produkty sygnowane logiem Trust Gaming po promocyjnych cenach dostępne będą przez cały weekend, od piątku do niedzieli, w sklepie internetowym Alsen.

Źródło: informacje prasowe.

Anna Kedzior

Pewnego dnia kobieta wyszła z kuchni i poznała co to pad. I już nic nie było tak jak dawniej. O graniu, babskim spojrzeniu na nieprzespane noce i sposobach na ukrywanie tego, o niewyspaniu po lamparty.

You may also like...