Wygraj wejściówkę na PGA VIP DAY 2014

konkurs pga

PGA, czyli Poznań Game Arena to jedno z największych wydarzeń branży growej w Polsce. Niemal każdy gracz musi pojawić się w Poznaniu chociaż raz w życiu, aby stać się częścią tego wyjątkowego eventu. Niestety nie każdy ma możliwość uczestnictwa w pierwszym dniu tego growego święta zwanym VIP DAY. 

I tu z pomocą przychodzi nasz portal, który wspólnie z organizatorami tego wydarzenia przygotował dla Was konkurs w którym możecie zgarnąć jedną wejściówkę uprawniającą do wspólnej zabawy z dziennikarzami i wystawcami dzień wcześniej przed oficjalnym wpuszczeniem szerokiej publiczności.

Co należy zrobić, aby wygrać wejściówkę? Zadanie jest proste! W komentarzu pod tym artykułem należy napisać „Za co lubisz PGA„?, a jeżeli nie byłeś nigdy na PGA to „Dlaczego chciałbyś pojawić się na PGA?”.

Najciekawsza, najbardziej interesująca, kreatywna i konstruktywna odpowiedź zgarnie wejściówkę. Zwycięzcę wybierze przedstawiciel PGA oraz jeden z naszych redaktorów. Konkurs trwa od 16.10.2014 do 22.10.2014. Dnia 23 października poznacie zwycięzcę, który otrzyma wejściówkę drogą mailową.

W imieniu naszej redakcji i organizatorów PGA życzymy powodzenia!

Krystian Janiszewski

Początkujący kolekcjoner, fan survival horroru i japońskich mordoklepów 2D. Redakcyjny dinozaur, wychowany na automatach i konsolach, których gimby nie znajo. Od czasu do czasu lubi sterroryzować redaktorów w celu zwiększenia wydajności.

You may also like...