Premierowy zwiastun Sniper Ghost Warrior 3

Więź pomiędzy braćmi może być skomplikowana, równocześnie jednak niepowtarzalna. Twórcy Sniper Ghost Warrior i Lords of the Fallen uchylają rąbek tajemnicy dotyczący głównego wątku fabularnego w najnowszej produkcji.

Wychowany na ranczu u stóp Gór Skalistych Colorado Jon, oraz jego młodszy brat Robert od najmłodszych lat byli najlepszymi przyjaciółmi, jak i również największymi rywalami. Służba w armii zawsze była w ich rodzinie postrzegana jako najwybitniejszy wyraz patriotyzmu. Jak najszybsze wstąpienie do wojska było naturalną drogą dla braci.

W czasie gdy Jon twardo trzymał się reguł narzucanych przez kodeks Marines, Robert piął się po szczeblach kariery w US Navy – pomimo wykorzystywania wielu ‘niekonwencjonalnych’ metod – przez co stał się bardziej buntowniczy i sceptyczny względem wszelkich autorytetów. Robert bardzo kocha swojego brata, lecz sądzi, że jego staroświeckie podejście do sztuki wojennej może pozostawić go bezbronnym na polu walki.

Zdaniem twórców Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej dotychczas zaprojektowanej grze snajperskiej. Wcielamy się w postać amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Jednym z atutów tytułu ma być w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, mającymi realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosowuj broń, akcesoria, pojazdy i drona, wykorzystując przy tym trzy dostępne typy rozgrywki: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Waszym zdaniem jak zapowiada się produkcja? Warto czekać? Premiera zbliża się wielkimi krokami, bowiem trzeci Sniper Ghost Warrior trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 25 kwietnia 2017 roku.

Źródło: materiały prasowe.

Tomasz Bazylewicz

Ja tu tylko zamiatam, czasem coś napiszę jak każą. Członek ekipy niemal od początku istnienia portalu. Miłośnik cyfrowych zmagań na czterech kółkach, choć największą namiętnością od lat niezmiennie pozostaje komiks w całej jego różnorodności.

You may also like...