Premiera Regalia: Of Men and Monarchs

Debiut Regalia: Of Men and Monarchs ma miejsce jeszcze w tym tygodniu. Klabater oraz Pixelated Milk mają przyjemność opublikować premierowy zwiastun tytułu. Tytuł będzie dostępny w wersji cyfrowej oraz fizycznej – pudełkowa edycja jest wyposażona w kilka niezwykłych dodatków.

Polski wydawca gier niezależnych Klabater potwierdza, że Regalia: Of Men and Monarchs zaliczy swój oficjalny debiut jeszcze w tym tygodniu. Grę w wersji cyfrowej na Steamie dorwiemy pod tym adresem store.steampowered.com w cenie 22,99 EUR / 24,99 USD. Klabater przygotował również coś specjalnego – fizyczną edycję, zapakowaną w pięknie zaprojektowane pudełko, która jest dostępna w sklepie cdp.pl za 69,99 zł. W jej skład wchodzą:

  • 36-stronicowy Artbook (19×13,4 cm),
  • cyfrowy kodeks o bajkowym królestwie Ascalii,
  • wielki plakat prezentujący mapę świata (67x38cm),
  • dla bardziej kreatywnych graczy – dwa papierowe modele do własnoręcznego złożenia.

regalia-premiera

Premiera Regalia: Of Men and Monarchs nastąpi już 18 maja na Windows, OS X oraz Linux. Producent nie zapowiedział wersji konsolowej, ale jeśli tytuł odniesie sukces na „blaszaku”, to może zdecyduje się na ten ruch.

Tomasz Bazylewicz

Ja tu tylko zamiatam, czasem coś napiszę jak każą. Członek ekipy niemal od początku istnienia portalu. Miłośnik cyfrowych zmagań na czterech kółkach, choć największą namiętnością od lat niezmiennie pozostaje komiks w całej jego różnorodności.

You may also like...