Co wiemy o dodatkach do Battlefield 1

battlefield-1-XP1

Popularność Battlefield 1 rośnie z miesiąca na miesiąc. Na platformie Origin przewidziano aktualnie duże obniżki, a wiąże się to prawdopodobnie z zapowiedzią pełnoprawnych dodatków do gry.

EA Games zaprezentowało oficjalne nazwy dodatków do Battlefield 1 i przedstawia pierwszy zarys informacji na ich temat. Zaopatrując się w Przepustkę Premium, gracze otrzymają komplet dodatków do gry z wcześniejszym o dwa tygodnie dostępem. Dokładne daty premier i szczegółowe informacje na ich temat zostaną ujawnione wkrótce.

Nie przejdą

Premiera dodatku „Nie przejdą” jest już naprawdę blisko. Wcielamy się w żołnierza armii francuskiej. Gracz weźmie udział w zaciętych starciach wokół kotła Verdun i zejdzie w głębiny Fortu de Vaux, gdzie w wypełnionych gazem korytarzach toczy się barbarzyński bój. Ponadto czeka na nas największy pancerny atak Wielkiej Wojny nad rzeką Aisne.

W imię cara

Dołączamy do armii rosyjskiej i przeniesiemy się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżujemy z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierzemy udział w starciach na skutym lodem archipelagu i walczymy w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej.

Niespokojne wody

Dodatek „Niespokojne wody” daje szansę wziąć udział w zaciętej wojnie morskiej z wykorzystaniem nowej jednostki pływającej – niszczyciela. Zwyciężamy z pomocą nowych sterowców morskich, dołączymy do szalonego ataku na Zeebrugge i szturmujemy plaże w pierwszych dniach desantu na Gallipoli.

Apokalipsa

Jak sama nazwa wskazuje weźmiemy udział w najbardziej krwawych bitwach I Wojny Światowej. Przejmujemy kontrolę nad terenem, korzystając z zabójczego uzbrojenia powstałego wskutek desperacji i chęci przełamania impasu. Według twórców w tym dodatku zajdziemy pod same bramy piekła, poznając największe koszmary Wielkiej Wojny.

Źródło: informacje prasowe.

You may also like...