Z drzewa #01 – Na dobry początek

z drzewa

Mój pierwszy blog w życiu! OMG! OMG! Szok i niedowierzanie! A teraz tak bardziej na poważnie. Jest to mój pierwszy tekst tego typu, ale spodziewajcie się ich więcej. A czego można od nich oczekiwać? Przede wszystkim subiektywności, moich osobistych zainteresowań, subiektywności, własnych przemyśleń, subiektywności, dużo mnie (nie, nie będę wrzucać tu swoich nagich zdjęć*), subiektywności, obnażania się emocjonalnie i jeszcze więcej subiektywności.

Zacznijmy może od moich zainteresowań. Głównie jak możecie się domyślać po charakterze portalu są to gry wideo. Jednak nie samym chlebem człowiek żyje. Innym hobby, na chwilę obecną już bardziej pobocznym jest yoyo. Tak, ta szpulka na sznurku. Tak, umiem zrobić pieska i huśtawkę. Kolejnym zainteresowaniem, tym razem bardziej pod katem studiów jest turystyka, zwiedzania i odkrywanie ciekawych miejsc. Są też marzenia nie spełnione, ale o nich mam zamiar poświęcić cały oddzielny wpis.

Jeśli chodzi o własne przemyślenia to nie spodziewajcie się tu jakiegoś szału. Nie jestem specjalnie błyskotliwą osobą choć czasem jakaś filozoficzna myśl mi przyjdzie do głowy. Wtedy jej rozwinięcie postaram się przelać na jeden z wpisów.

*Chyba że jesteś fajną dziewczyną to możemy przemyśleć sprawę, napisz do mnie na maila

 

Michał Wiśniewski

Nie jestem jutuberem, to nie prawda...

You may also like...