Kanciapa Krisa #01 – Wstępniak

kanciapa krisa

Witajcie! Ja jestem Krystian, czyli głównodowodzący tym całym bałaganem, a oto mój pierwszy wpis z serii redakcyjne blogi. Jak pewnie zauważyliście Pad Portal przeszedł metamorfozę. Mam nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu i przynajmniej jedna osoba doceni naszą pracę. W chwili, kiedy to piszę jest 4 października 2014 godzina 03:51 i wraz z Tomkiem Bazylewiczem uzupełniamy stronę o kolejne teksty i staramy się powołać do życia nasz nowy twór. Za nami trzecia noc pełna pracy i zaangażowania. Z racji, iż Michał W. idzie dziś do pracy, a Artur jest po pracy, na placu boju pozostaliśmy tylko we dwoje. O dziwo nie chce nam się spać, ale to może za sprawą piwa Lech, które wypełnia pustkę po obalonej whisky. W tle sączy się progresywny house w wykonaniu Pole’a Foldera, a dokładnie set z 2005 roku. Niczym w transie wklepuję kolejne litery, a swoją pracę zapewne skończę nad ranem.

Wypadałoby napisać nieco o nowym Pad Portalu. Po długich rozmowach stwierdziliśmy, że całkowicie rezygnujemy z newsów. Zamiast tego Jakub zaserwuje Wam Pigułę, czyli cykl będący podsumowaniem wydarzeń z ostatniego tygodnia. Z nowości pojawią się blogi redaktorów naszego serwisu, które miejmy nadzieję, przybliżą Wam nasze osoby. Być może będziecie mieć swoich ulubieńców, a może i obiekty hejtu, tego nie wiemy, ale zapraszamy do śledzenia Blogosfery. Na odnowionej stronie nie znajdziecie już trailerów, których jest pełno na YouTubie i innych większych serwisach growych. Zamiast tego czeka na Was Wideosfera, czyli nasze własne produkcje. Poświęcimy więcej uwagi komiksowi, książkom i grom bez prądu. Nie zabraknie testów sprzętu oraz recenzji, które będą pojawiać się w różnych formach. Zaznaczyć trzeba, że całkowicie rezygnujemy z systemu ocen, gdyż jak to się mawia: „o gustach się nie dyskutuje”. Mamy jednak nadzieję, że teksty pomogą Wam w dokonaniu właściwego wyboru zakupowego. Właśnie! Najważniejsza kwestia… od dziś możecie odwiedzać nas za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dlatego mamy nadzieję, że czciciele smartfonów i tabletów nie zapomną o nas.

Nie mam pojęcia czy wspomniałem o wszystkich nowościach, ale mam wrażenie, że o tej godzinie mój mózg przypomina bardziej kisiel, niż pełnoprawny system dowodzenia. Dowodem na to jest fakt, iż dwoje redaktorów szuka odpowiednich zwrotów w języku polskim (idzie opornie) by przelać swoje myśli na wirtualny papier.

Na koniec krótkie wyjaśnienie, dlaczego mój blog nazywa się Kanciapa Krisa. Jak zapewne widzicie, grafika wpisu przedstawia pokój, kanciapę w której panuje mały bałagan. Tak właśnie jest obecnie w moim pokoju, gdzie pośród konsol, gier, figurek i artystycznego nieładu wraz z Tomkiem sukcesywnie tworzymy nową stronę. Tak oto, pod wpływem chwili powstała nazwa bloga, która po części oddaje klimat jaki towarzyszy pracy nad Pad Portalem.

Jest 4:25 czas zakończyć ten wpis. Wypatrujcie kolejnych notek, a przede wszystkim odwiedzajcie nas i podzielcie się informacją o naszym istnieniu z Waszymi znajomymi! Dobranoc!

Krystian Janiszewski

Początkujący kolekcjoner, fan survival horroru i japońskich mordoklepów 2D. Redakcyjny dinozaur, wychowany na automatach i konsolach, których gimby nie znajo. Od czasu do czasu lubi sterroryzować redaktorów w celu zwiększenia wydajności.

You may also like...